4. kolo RŽL SE Týnec nad Sázavou

22.11.2014 19:54

Seriál turnajů Regionální žákovské ligy v šachu pokračoval v pořadí 4. turnajem, který se hrál v sobotu 22.11.2014 v Týnci nad Sázavou. Podle pravidel byli soutěžící tradičně rozděleni do tří výkonnostních skupin.

Ve skupině B hrálo celkem 40 hráčů a mezi nimi i Dominik Krykorka. Ze 7 kol nabral 2 body a obsadil 37. místo. V kategorii do 14 let drží po čtyřech turnajích průběžné 19. místo.

Ve skupině C hrál tentokrát rekordní počet hráčů v tomto ročníku – celkem 43. Ti se utkali švýcarským systémem na 7 kol. Z našeho oddílu v této skupině startovali 3 žáci a jeden člen kroužku trenéra Brhlíka. Stejně jako před týdnem shodně 3 body nabrali tři naši členové: Anežka Havelková, Daniel Ofner a Jan Nedvěd. Podle pomocného hodnocení obsadila Anežka 28. místo (6. mezi děvčaty),  Dan 31. místo a Honza 33. místo. 2 body nabral Adam Zachař a skončil tak na 38. místě.

V průběžném hodnocení po 4 turnajích je v kategorii do 16 let Honza na 18. místě, v kategorii do 12 let Dan na 37. místě, v kategorii do 10 let Anežka na 6. místě (3. místě mezi děvčaty) a Adam na 14. místě.