Třídní kniha

07.09.2016 11:21
Datum Látka Mrázová Vendula Novák Jakub Panušková Eva Štěpánek Ondřej Celkem
16.09.15 18. lekce: Řešení úloh. 1:30 x 1:30 1:30 4:30
17.09.16 Turnaj: 1. kolo Regionální žákovské ligy Sedlčany. 8:30 8:30 x 8:30 25:30
23.09.16 18. lekce: Řešení úloh. - Pokračování. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
28.09.16 Turnaj: 2. kolo Regionální žákovské ligy Týnec nad Sázavou. 8:00 8:00 8:00 8:00 32:00
30.09.16 Opakování: Látka z lekcí č. 17.-18. 1:30 x 1:30 1:30 4:30
Září 2016 21:00 18:00 12:30 19:30 71:00
07.10.16 19. lekce: Liniový mat dámou. 1:00 1:00 1:00 1:00 4:00
14.10.16 Opakování: Látka z lekcí č. 18.-19. 1:30 1:30 x 1:30 4:30
15.10.16 Turnaj: 3. kolo Regionální žákovské ligy Ondřejov. 8:00 8:00 8:00 8:00 32:00
21.10.16 Opakování: Látka z lekcí č. 18.-19 x 1:30 x 1:30 3:00
28.10.16 20. lekce: Liniový mat věží. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
Říjen 2016 12:00 13:30 10:30 13:30 49:30
03.11.16 Turnaj: Regionální přebor škol Benešov. 7:00 7:00 7:00 7:00 28:00
04.11.16 Opakování: Látka z lekce č. 20. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
05.11.15 Turnaj: 4. kolo Regionální žákovské ligy Vrané nad Vltavou. 9:00 9:00 9:00 9:00 36:00
11.11.16 Tréninkové partie. x 1:30 x 1:30 3:00
12.11.16 Turnaj: 5. kolo Regionální žákovské ligy Pravonín. 9:00 9:00 9:00 x 27:00
17.11.16 Turnaj: 6. kolo Regionální žákovské ligy Stříbrná Skalice. 8:30 8:30 8:30 8:30 34:00
18.11.16 Opakování: Látka z lekce č. 20. 1:30 x 1:30 x 3:00
25.11.16 21. lekce: Čtvercový" mat věží. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
Listopad 2016 38:00 38:00 38:00 27:30 141:30
02.12.16 22. lekce: Mat dvěma střelci. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
09.12.16 23. lekce: Král a pěšec proti králi. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
11.12.16 Zápas RS "E" TJ Kavalier Sázava "B" - KŠ Říčany 1925 "H" x 1:30 x x 1:30
14.12.16 Turnaj: Krajský přebor škol Neratovice. x x 10:30 10:30 21:00
16.12.16 23. lekce: Král a pěšec proti králi. - Pokračování. 1:30 x 1:30 1:30 4:30
17.12.16 Turnaj: 7. kolo Regionální žákovské ligy Říčany. 8:30 x 8:30 8:30 25:30
23.12.16 Přednáška: Základní principy šachové hry v zahájení. 1:30 x 1:30 1:30 4:30
28.12.16 Turnaj: Rapid Jeskyňka Stříbrná Skalice. x 7:00 x 7:00 14:00
29.12.16 Turnaj: Dětský vánoční rapid Pravonín. 7:00 x 7:00 x 14:00
Prosinec 2016 21:30 11:30 32:00 32:00 97:00
06.01.17 Příprava na turnaj - cvičné partie. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
07.01.17 Turnaj: KP družstev mládeže Říčany. 10:30 10:30 10:30 10:30 42:00
13.01.17 24. lekce: Pěšcové koncovky. Pravidlo "čtverce". x 1:30 1:30 1:30 4:30
20.01.17 Opakování: Látka z lekce č. 24. 1:30 1:30 x 1:30 4:30
27.01.17 Opakování: Látka z lekce č. 24. 1:30 x x 1:30 3:00
28.01.17 Turnaj: 4. kolo RŽL SD Kouřim. 8:00 x 8:00 8:00 24:00
Leden 2017 23:00 15:00 21:30 24:30 84:00
I. pololetí celkem
115:30
96:00
114:30
117:00
443:00

 

Datum

Látka

Mrázová Vendula

Novák Jakub

Panušková Eva

Štěpánek Ondřej

Celkem

03.02.17 Opakování: Látka z lekce č. 24. 1:30 1:30 x x 3:00
04.02.17 Turnaj: 8. kolo RŽL SE Kamenice. x 8:00 x x 8:00
10.02.17 25. lekce: Druhy pěšců. Pěšcová struktura. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
17.02.17 26. lekce: Studium zahájení. Špenělská hra. 1:30 1:30 1:30 1:30 6:00
24.02.17            
Únor 2017 1:30 9:30 0:00 0:00 11:00
II. pololetí celkem
4:30
12:30
3:00
3:00
23:00
Školní rok celkem
120:00
108:30
117:30
120:00
466:00