3. kolo RŽL SE Jílové u Prahy

15.11.2014 20:17

V sobotu 15.11.2014 se hrálo v pořadí 3. kolo Regionální žákovské ligy v šachu, které proběhlo v Jílovém u Prahy. Jako vždy byli všichni účastníci rozděleni do tří výkonnostních skupin.

Ve skupině B hráli 34 šachistky a šachisté. Mezi nimi byl i Dominik Krykorka, který ze 7 partií uhrál 3,5 bodu, s nimiž obsadil 18. místo. V průběžném hodnocení po 3 turnajích mu patří v kategorii do 14 let 19. místo.

Ve skupině C hráli také 34 hráči, kteří se stejně tak utkali švýcarským systémem na 7 kol. Z našeho oddílu se klání zúčastnili 4 žáci a 1 člen šachového kroužku trenéra Brhlíka. Shodně 3 body nabrali Daniel Ofner, Jan Nedvěd a Stella Vavříková. Pomocné hodnocení přisoudilo Danovi 20. místo, Honzovi 23. místo a Stelle 26. místo (4. mezi děvčaty). 2 body uhrála Anežka Havelková (31. místo celkem a 7. mezi děvčaty) a 1 bod Adam Zachař (34. místo).

V průběžném hodnocení po 3 turnajích je v kategorii do 16 let Honza na 16. místě, v kategorii do 12 let Dan na 38. místě a Stella na 39. místě (5. místě mezi děvčaty), v kategorii do 10 let Anežka na 8. místě (3. místě mezi děvčaty) a Adam na 22. místě.

Ve Fotogalerii je pár fotek. Více jich je na našem Rajčeti.