8. kolo RŽL SE Stříbrná Skalice

28.02.2015 18:43

Poslední únorový den v sobotu 28.02.2015 se hrál předposlední turnaj Regionální žákovské ligy skupiny SE pro sezónu 2014/15. Zúčastnilo se jej celkem 91 dětí, které tentokrát přivítala Stříbrná Skalice.

Jako vždy byly děti rozděleny do tří výkonnostních skupin, v nichž hrálo i 9 našich členů.

Ve skupině B společně s dalšími 37 hráči startoval Dominik Krykorka. V sedmi kolech uhrál 2,5 bodu a obsadil s nimi 31. místo.

Ve skupině C hrálo 37 mladých adeptů šachového mistrovství. Ze sedmi utkání nejvíce bodů z našich zástupců nabral Daniel Ofner. Se 4 body obsadil 14. místo. Shodně 3 body uhráli 3 naši zástupci: Stella Vavříková, Jan Nedvěd a Anežka Havelková. Pomocné hodnocení přisoudilo Stelle 26. místo (4. mezi dívkami), Honzovi 28. místo a Anežce 30. místo (a 5. místo mezi děvčaty). Za nimi následovali se 2 body Adam Zachař, Ari Bravenec a Ondřej Provazník, kteří se seřadili ve výsledkové listině za sebe postupně na 32.-34. místo. 1 bod uhrál Matěj Smolík, což znamenalo 37. místo.

V průběžném hodnocení je v kategorii do 16 let Honza na 17. místě, v kategorii do 14 let Dominik na 20. místě, v kategorii do 12 let Dominik na 39. místě a Stella na 40. místě (a 6. místě mezi děvčaty), v kategorii do 12 let Anežka na 10. místě (a 3. místě mezi děvčaty), Adam na 15. místě, Matěj na 28. místě, Ari na 29. místě a Ondra na 40. místě.

Ve Fotogalerii je pár fotek, daleko více jich je na našem Rajčeti.