Blicák v Krásné Lípě

08.07.2013 08:42

Dne 06.07.2013 se v Krásné Lípě konal bleskový turnaj. Z našeho oddílu se jej zúčastnili Monika a Vladimír Závůrkovi. Zde je zpráva z turnaje z pera Moniky:

 

Na prodloužený víkend jsme si naplánovali turistický výlet do oblasti Českého Švýcarska. Náhoda tomu chtěla, že v nedaleké Krásné Lípě pořádali v sobotu jako doprovodný program k Open České Švýcarsko bleskový turnaj. Původně slibovali systém každý s každým, s vizí 25 - 30 partií. To se nám moc líbilo. Ráno se rozhodlo o švýcaru na 17 kol, ale po 14. kole musel turnaj skončit, protože Swiss Manager nedokázal nalosovat dvojice pro zbývající 3 kola. Trochu škoda...

I tak to byl turnaj pěkný. Více se vedlo Vláďovi, i když se jeho hra neobešla bez hrubých chyb - 2x přehlédnutý jednotahový mat. Získal celkově 7,5 bodu, 12. místo. Můj výkon byl hodně nevyvážený. Z počátku se mi dařilo, pak jsem ale nechávala zdarma figury a na finiš se nedostalo, když turnaj nečekaně skončil;-) Celkově 7 bodů, 17. místo.

Zkusila jsem si náladu spravit na minigolfu, ale ani tam mě Vláďa nenechal vyhrát. Nakonec jsme si aspoň prolezli Panskou skálu, kde bylo opravdu nádherně.

Monika

 

Ve Fotogalerii najdete fotky z turnaje i výletu