Rozlosování

17.09.2018 22:43

Dne 16.09.2018 proběhla v Praze na Strahově losovací schůze, na které byla družstvům naší skupiny Regionální soutěže (D) přidělena následující startovní čísla:

Los

Družstvo

1 ŠK KDJS Sedlčany "C"
2 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "A"
3 TJ Sokol Neveklov "A"
4 KŠ Stříbrná Skalice "B"
5 ŠK Pravonín "A"
6 TJ Kavalier Sázava "B"
7 KŠ Říčany 1925 "L"
8 TJ Spartak Vlašim "C"
9 Sokol Postupice "A"
10 KŠ Stříbrná Skalice "C"
11 TJ Sokol Struhařov "B"
12 ŠK Medvědi Zvole "B"

Rozpis zápasů:

Kolo

Datum

Domácí

Hosté

1 14.10.2018 TJ Kavalier Sázava "B" KŠ Říčany 1925 "L"
2 04.11.2018 TJ Spartak Vlašim "C" TJ Kavalier Sázava "B"
3 18.11.2018 TJ Kavalier Sázava "B" Sokol Postupice "A"
4 02.12.2018 KŠ Stříbrná Skalice "C" TJ Kavalier Sázava "B"
5 16.12.2018 TJ Kavalier Sázava "B" TJ Sokol Struhařov "B"
6 13.01.2019 ŠK KDJS Sedlčany "C" TJ Kavalier Sázava "B"
7 27.01.2019 TJ Kavalier Sázava "B" TJ Jiskra Zruč n. S. "A"
8 10.02.2019 TJ Sokol Neveklov "A" TJ Kavalier Sázava "B"
9 24.02.2019 TJ Kavalier Sázava "B" KŠ Stříbrná Skalice "B"
10 17.03.2019 ŠK Pravonín "A" TJ Kavalier Sázava "B"
11 31.03.2019 TJ Kavalier Sázava "B" ŠK Medvědi Zvole "B"

Soupiska:

Č.

Příjmení

Jméno

Rok narození

Ev. č. FIDE

ELO FIDE

Ev. č. LOK

ELO LOK

VT

Označení

1 Kotzot Jiří 1962 315710 2100 1154 1905 KM Z, V, K
2 Řeřábek Jaroslav 1955 338087 1684 4209 1656 II. Z, V
3 Plechata Pavel 1997 --- --- 39481 1557 II. Z
4 Pešta Milan 2009 --- --- 48869 1248 III. Z
5 Krykorka Dominik 2002 --- --- 41151 1188 III. Z
6 Matoušek Jiří 2008 --- --- 47162 1157 III.  
7 Zachař Petr 1962 --- --- 46497 1109 IV.  
8 Bernáth Jakub 2009 --- --- 47163 1107 IV.  
9 Štědrová Jolana 2010 --- --- 48864 1100 IV.  
10 Ježek Štěpán 1975 --- --- 41918 1097 IV. ZK
11 Prix Matěj 2006 --- --- 45436 1088 IV.  
12 Žoudlíková Veronika 2008 --- --- 47159 1081 IV.  
13 Mrázová Vendula 2008 --- --- 45549 1075 IV.  
14 Novák Jakub 2007 --- --- 45438 1064 IV.  
15 Zachař Adam 2008 --- --- 44224 1060 IV.  
16 Provazník Ondřej 2006 --- --- 44223 1052 IV.  
17 Panušková Eva 2008 --- --- 45550 1042 IV.  
18 Havelková Anežka 2006 --- --- 42364 1036 IV.  
19 Ofner Daniel 2005 --- --- 41152 1025 IV.  
20 Fugner Štěpán 2009 --- --- 48868 1000 ---