Rozlosování
Dne 16.09.2018 proběhla v Praze na Strahově losovací schůze, na které byla družstvům naší skupiny Regionální soutěže (D) přidělena následující startovní čísla:
Los |
Družstvo |
1 | ŠK KDJS Sedlčany "C" |
2 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "A" |
3 | TJ Sokol Neveklov "A" |
4 | KŠ Stříbrná Skalice "B" |
5 | ŠK Pravonín "A" |
6 | TJ Kavalier Sázava "B" |
7 | KŠ Říčany 1925 "L" |
8 | TJ Spartak Vlašim "C" |
9 | Sokol Postupice "A" |
10 | KŠ Stříbrná Skalice "C" |
11 | TJ Sokol Struhařov "B" |
12 | ŠK Medvědi Zvole "B" |
Rozpis zápasů:
Kolo |
Datum |
Domácí |
Hosté |
1 | 14.10.2018 | TJ Kavalier Sázava "B" | KŠ Říčany 1925 "L" |
2 | 04.11.2018 | TJ Spartak Vlašim "C" | TJ Kavalier Sázava "B" |
3 | 18.11.2018 | TJ Kavalier Sázava "B" | Sokol Postupice "A" |
4 | 02.12.2018 | KŠ Stříbrná Skalice "C" | TJ Kavalier Sázava "B" |
5 | 16.12.2018 | TJ Kavalier Sázava "B" | TJ Sokol Struhařov "B" |
6 | 13.01.2019 | ŠK KDJS Sedlčany "C" | TJ Kavalier Sázava "B" |
7 | 27.01.2019 | TJ Kavalier Sázava "B" | TJ Jiskra Zruč n. S. "A" |
8 | 10.02.2019 | TJ Sokol Neveklov "A" | TJ Kavalier Sázava "B" |
9 | 24.02.2019 | TJ Kavalier Sázava "B" | KŠ Stříbrná Skalice "B" |
10 | 17.03.2019 | ŠK Pravonín "A" | TJ Kavalier Sázava "B" |
11 | 31.03.2019 | TJ Kavalier Sázava "B" | ŠK Medvědi Zvole "B" |
Soupiska:
Č. |
Příjmení |
Jméno |
Rok narození |
Ev. č. FIDE |
ELO FIDE |
Ev. č. LOK |
ELO LOK |
VT |
Označení |
1 | Kotzot | Jiří | 1962 | 315710 | 2100 | 1154 | 1905 | KM | Z, V, K |
2 | Řeřábek | Jaroslav | 1955 | 338087 | 1684 | 4209 | 1656 | II. | Z, V |
3 | Plechata | Pavel | 1997 | --- | --- | 39481 | 1557 | II. | Z |
4 | Pešta | Milan | 2009 | --- | --- | 48869 | 1248 | III. | Z |
5 | Krykorka | Dominik | 2002 | --- | --- | 41151 | 1188 | III. | Z |
6 | Matoušek | Jiří | 2008 | --- | --- | 47162 | 1157 | III. | |
7 | Zachař | Petr | 1962 | --- | --- | 46497 | 1109 | IV. | |
8 | Bernáth | Jakub | 2009 | --- | --- | 47163 | 1107 | IV. | |
9 | Štědrová | Jolana | 2010 | --- | --- | 48864 | 1100 | IV. | |
10 | Ježek | Štěpán | 1975 | --- | --- | 41918 | 1097 | IV. | ZK |
11 | Prix | Matěj | 2006 | --- | --- | 45436 | 1088 | IV. | |
12 | Žoudlíková | Veronika | 2008 | --- | --- | 47159 | 1081 | IV. | |
13 | Mrázová | Vendula | 2008 | --- | --- | 45549 | 1075 | IV. | |
14 | Novák | Jakub | 2007 | --- | --- | 45438 | 1064 | IV. | |
15 | Zachař | Adam | 2008 | --- | --- | 44224 | 1060 | IV. | |
16 | Provazník | Ondřej | 2006 | --- | --- | 44223 | 1052 | IV. | |
17 | Panušková | Eva | 2008 | --- | --- | 45550 | 1042 | IV. | |
18 | Havelková | Anežka | 2006 | --- | --- | 42364 | 1036 | IV. | |
19 | Ofner | Daniel | 2005 | --- | --- | 41152 | 1025 | IV. | |
20 | Fugner | Štěpán | 2009 | --- | --- | 48868 | 1000 | --- |