Třídní kniha

01.09.2017 08:50

Datum

Látka

Mrázová Vendula

Novák Jakub

Panušková Eva

Štěpának Ondřej

Celkem

01.09.17 Letní tréninkový turnaj. x x 2:00 x 2:00
04.09.17 Letní tréninkový turnaj. 2:30 1:00 x x 3:30
15.09.17 Vyhodnocení Letního tréninkového turnaje. 1:00 1:00 1:00 1:00 4:00
22.09.17 Opakování: Látka z lekce č. 32. 1:30 1:30 x 1:30 4:30
29.09.17 Opakování: Látka z lekce č. 32. Tréninkové partie. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
30.09.17 Turnaj: 1. kolo RŽL SE Sedlčany. 8:30 x 8:30 x 17:00
Září 2017 15:00 5:00 13:00 2:30 35:30
06.10.17 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (Pokračování). 1:30 1:30 1:30 x 4:30
13.10.17 Opakování: Látka z lekce č. 33. Tréninkové partie. 1:30 x 1:30 x 3:00
14.10.17 Turnaj: 2. kolo RŽL SE Pravonín. 8:30 x 8:30 x 17:00
20.10.17 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (Pokračování). - Pokračování. 1:30 1:30 x x 3:00
Říjen 2017 13:00 3:00 11:30 0:00 27:30
03.11.17 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (Pokračování). - Dokončení. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
04.11.17 Turnaj: 3. kolo RŽL SE Jílové u Prahy. 8:30 8:30 8:30 x 25:30
05.11.17 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - TJ Spartak Vlašim "C". x x 1:30 x 1:30
10.11.17 34. lekce: Gambity. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
13.11.17 Turnaj: Regionální přebor škol Benešov. 7:00 7:00 7:00 x 21:00
14.11.17 Turnaj: Mistrovství Čech do 10 let Harrachov. x x 4:30 x 4:30
15.11.17 Turnaj: Mistrovství Čech do 10 let Harrachov. x x 11:00 x 11:00
16.11.17 Turnaj: Mistrovství Čech do 10 let Harrachov. x x 10:30 x 10:30
17.11.17 Turnaj: Mistrovství Čech do 10 let Harrachov. x x 12:00 x 12:00
18.11.17 Turnaj: Mistrovství Čech do 10 let Harrachov. x x 9:00 x 9:00
19.11.17 Turnaj: Mistrovství Čech do 10 let Harrachov. x x 8:30 x 8:30
19.11.17 Zápas: ŠK Medvědi Zvole "B" - TJ Kavalier Sázava "B". x 5:00 x x 5:00
24.11.17 Opakování: Látka z lekcí č. 32.-34. 1:30 1:30 x x 3:00
Listopad 2017 20:00 25:00 75:30 0:00 120:30
01.12.17 34. lekce: Gambity. - Dokončení. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
02.12.17 Turnaj: 4. kolo RŽL SE Čerčany. x 8:30 8:30 x 17:00
03.12.17 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - KŠ Říčany 1925 "I". x 1:30 1:30 x 3:00
07.12.17 Turnaj: Krajský přebor škol Neratovice. x 11:00 11:00 x 22:00
08.12.17 Cvičné partie - procvičování zahájení. x 1:30 1:30 x 3:00
15.12.17 Soutěž v řešení pěšcových koncovek. 1:30 x 1:30 x 3:00
16.12.17 Turnaj: 5. kolo RŽL SE Stříbrná Skalice. 8:00 x 8:00 x 16:00
22.12.17 35. lekce: Dvojí úder. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
28.12.17 Turnaj: Jeskyňka 2017 Stříbrná Skalice. 7:00 x 7:00 x 14:00
Prosinec 2017 19:30 25:30 42:00 0:00 87:00
05.01.18 35. lekce: Dvojí úder. - Řešení diagramů. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
06.01.18 Turnaj: 6. kolo RŽL SE Říčany. 10:30 10:30 10:30 x 31:30
13.01.18 Turnaj: KP družstev mládeže Sázava. x x 8:00 x 8:00
19.01.18 36. lekce: Vazba. 1:30 x 1:30 x 30:00
26.01.18 36. lekce: Vazba. - Dokončení. 1:30 x 1:30 x 3:00
27.01.18 Turnaj: 4. kolo RŽL SD Kouřim. 8:00 x x x 8:00
Leden 2018 23:00 12:00 23:00 0:00 58:00
I. pololetí celkem
90:30
70:30
165:00
2:30
328:30

 

Datum

Látka

Mrázová Vendula

Novák Jakub

Panušková Eva

Štěpánek Ondřej

Celkem

02.02.18 Individuální příprava zahájení. x 1:30 x x 1:30
09.02.18 Opakování: Látka z lekce č. 36. x 1:30 1:30 x 3:00
11.02.18 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - TJ Sokol Struhařov "B". x 1:30 x x 1:30
16.02.18 Řešení diagramů. x x 1:30 x 1:30
17.02.18 Turnaj: 7. kolo RŽL SE Velké Popovice. 8:30 x 8:30 x 17:00
23.02.18 Řešení diagramů. x x 1:30 x 1:30
24.02.18 Turnaj: Rapid rodinných dvojic Pravonín. 8:00 x 8:00 x 16:00
Únor 2018 16:30 4:30 21:00 0:00 42:00
02.03.18 37. lekce: Obrana proti vazbě. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
03.03.18 Turnaj: 8. kolo RŽL SE Týnec nad Sázavou. 8:00 8:00 8:00 x 24:00
09.03.18 38. lekce: Slabá poslední řada. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
10.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 10:00 x x x 10:00
11.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 7:30 x x x 7:30
12.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 9:00 x x x 9:00
13.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 6:00 x x x 6:00
14.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 5:00 x x x 5:00
15.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 5:30 x x x 5:30
16.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 7:00 x x x 7:00
17.03.18 Turnaj: Mistrovství ČR do 10 let Kouty nad Desnou. 12:00 x x x 12:00
23.03.18 Opakování: Látka z lekce č. 38. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
24.03.18 Turnaj: 9. kolo RŽL SE Sázava. 7:30 7:30 7:30 x 22:30
Březen 2018 82:00 20:00 20:00 0:00 122:00
06.04.18 39. lekce: Předposlední řada. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
07.04.18 Turnaj: 6. kolo RŽL SD Kolín. 8:00 x 8:00 x 16:00
13.04.18 39. lekce: Předposlední řada. - Dokončení. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
14.04.18 Turnaj: KP mládeže v rapidu Neratovice. x 10:30 x x 10:30
20.04.18 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. x 1:30 1:30 x 3:00
27.04.18 Tréninkové partie. 1:30 1:30 x x 3:00
Duben 2018 12:30 16:30 12:30 0:00 41:30
01.05.18 Turnaj: KP družstev mladších žáků Říčany. 12:30 12:30 12:30 x 37:30
04.05.18 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
11.05.18 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. x 1:30 x x 1:30
18.05.18 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
25.05.18 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. 1:30 x 1:30 x 3:00
Květen 2018 17:00 17:00 17:00 0:00 51:00
01.06.18 Individuální příprava zahájení. x 1:30 x x 1:30
08.06.18 Individuální příprava zahájení. x 1:30 x x 1:30
15.06.18 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Dokončení. 1:30 1:30 1:30 x 4:30
18.06.18 Turnaj: MČR škol Zlín. x 10:00 10:00 x 20:00
19.06.18 Turnaj: MČR škol Zlín. x 15:00 15:00 x 30:00
20.06.18 Turnaj: MČR škol Zlín. x 13:00 13:00 x 26:00
22.06.18 Individuální příprava zahájení. 1:30 x x x 1:30
Červen 2018 3:00 42:30 39:30 0:00 85:00
II. pololetí celkem
131:00
100:30
110:00
0:00
341:30
Školní rok celkem
221:30
171:00
275:00
2:30
670:00

 

Datum

Látka

Mrázová Vendula

Novák Jakub

Panušková Eva

Štěpánek Ondřej

Celkem

13.07.18 Letní tréninkový turnaj. x x 1:30 x 1:30
18.07.18 Letní tréninkový turnaj. x 1:30 x x 1:30
19.07.18 Letní tréninkový turnaj. x 1:00 x x 1:00
22.07.18 Letní tréninkový turnaj. x 1:00 x x 1:00
30.07.18 Letní tréninkový turnaj. x x 1:00 x 1:00
31.07.18 Letní tréninkový turnaj. x x 1:00 x 1:00
Červenec 2018 0:00 3:30 3:30 0:00 7:00
02.08.18 Letní tréninkový turnaj. x x 1:00 x 1:00
09.08.18 Letní tréninkový turnaj. x 0:30 0:30 x 1:00
12.08.18 Letní tréninkový turnaj. x 1:00 x x 1:00
20.08.18 Letní tréninkový turnaj. x 1:00 x x 1:00
21.08.18 Letní tréninkový turnaj. x x   x  
27.08.18 Letní tréninkový turnaj. x x   x  
28.08.18 Letní tréninkový turnaj. x x   x  
29.08.18 Letní tréninkový turnaj. x   x x  
30.08.18 Letní tréninkový turnaj. x   x x  
Srpen 2018 0:00 2:30 1:30 0:00 4:00
Prázdniny 2018
0:00
6:00
5:00
0:00
11:00
Celkem sezóna 2017/18
221:30
177:00
280:00
2:30
681:00