Třídní kniha

24.08.2018 12:31

Datum

Látka

Bernáth Jakub

Matoušek Jiří

Mrázová Štěpánka

Pešta Milan

Žoudlíková Veronika

Celkem

14.09.18 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (pokračování). 1:30
2:00
1:30
x
x 5:00
21.09.18 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (pokračování). 1:30
0:30
1:30
x
1:30 5:00
28.09.18 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (pokračování). x
1:30
x
x
x 1:30
29.09.18 Turnaj: 1. kolo RŽL SE Sedlčany. x
9:00
9:00
x
x 18:00
Září 2018 3:00
13:00
12:00
0:00
1:30 29:30
05.10.18 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (pokračování). 2:00
2:00
x
x
1:30 5:30
12.10.18 33. lekce: Jak se naučit hrát zahájení (pokračování). 2:00
1:30
1:30
x
1:30 6:30
13.10.18 Turnaj: 2. kolo RŽL SE Pravonín. 8:30
8:30
8:30
x
8:30 34:00
14.10.18 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - KŠ Říčany 1925 "L". 1:30
1:30
x
1:30
x 4:30
19.10.18 34. lekce: Gambity. 2:00
x
x
x
x 2:00
26.10.18 34. lekce: Gambity. 2:00
1:30
1:30
x
1:30 6:30
27.10.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
13:00
x
x
x 13:00
28.10.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
14:00
x
x
x 14:00
29.10.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
14:00
x
x
x 14:00
30.10.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
14:00
x
x
x 14:00
31.10.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
14:00
x
x
x 14:00
Říjen 2018 18:00
84:00
11:30
1:30
13:00 128:00
01.11.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
14:00
x
x
x 14:00
02.11.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
14:00
x
x
x 14:00
03.11.18 Turnaj: Národní OPEN při Mistrovství Čech mládeže Harrachov. x
8:00
x
x
x 8:00
04.11.18 Zápas: TJ Spartak Vlašim "C" - TJ Kavalier Sázava "B". 6:00
6:00
x
x
x 12:00
09.11.18 34. lekce: Gambity. 1:30
1:30
1:30
1:30
1:30 7:30
10.11.18 Turnaj: 3. kolo RŽL SE Čerčany. 8:00
8:00
8:00
8:00
8:00 40:00
12.11.18 RP škol Benešov. 9:00
9:00
9:00
9:00
9:00 45:00
14.11.18 Turnaj: Mistrovství Čech HD10 Most. 6:00
x
x
6:00
x 12:00
15.11.18 Turnaj: Mistrovství Čech HD10 Most. 14:00
x
x
14:00
x 28:00
16.11.18 Turnaj: Mistrovství Čech HD10 Most. 14:00
x
x
14:00
x 28:00
17.11.18 Turnaj: Mistrovství Čech HD10 Most. 14:00
x
x
14:00
x 28:00
18.11.18 Turnaj: Mistrovství Čech HD10 Most. 8:00
x
x
8:00
x 16:00
18.11.18 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - Sokol Postupice "A". x
x
x
x
2:00 2:00
23.11.18 35. lekce: Dvojí úder. 1:30
x
x
x
1:30 3:00
24.11.18 Turnaj: 4. kolo RŽL SE Stříbrná Skalice. x
x
x
x
8:00 8:00
30.11.18 35. lekce: Dvojí úder. 2:00
2:30
x
x
1:30 6:00
Listopad 2018 84:00
63:00
18:30
74:30
31:30 271:30
01.12.18 Projektový den Pravonín. x
x
x
x
6:00 6:00
02.12.18 Zápas: ŠK Stříbrná Skalice "C" - TJ Kavalier Sázava "B". x
4:00
x
x
x 4:00
07.12.18 35. lekce: Dvojí úder. 2:00
2:00
1:30
x
x 5:30
13.12.18 Turnaj: KP škol Neratovice. x
9:00
x
9:00
9:00 27:00
14.12.18 36. lekce: Vazba. 2:00
1:30
x
1:30
1:30 6:30
16.12.18 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - Sokol Struhařov "B". x
x
x
2:00
x 2:00
21.12.18 Řešení diagramů. 2:00
x
x
x
1:30 3:30
22.12.18 Turnaj: 5. kolo ŘŽL SE Říčany. 10:30
x
x
x
10:30 21:00
28.12.18 Turnaj: Jeskyňka 2018 Stříbrná Skalice. x
x
7:00
x
7:00 14:00
Prosinec 2018 16:30
16:30
8:30
12:30
35:30 89:30
04.01.19 37. lekce: Obrana proti vazbě. 1:30
1:30
x
x
1:30 4:30
05.01.19 Turnaj: 6. kolo RŽL SE Jílové u Prahy. 8:00
8:00
x
8:00
8:00 32:00
11.01.19 Řešení diagramů. 1:30
1:30
x
x
1:30 4:30
12.01.19 Turnaj: KP družstev mládeže 1. část Vlašim. x
8:00
x
8:00
8:00 24:00
18.01.19 Řešení diagramů. x
1:30
1:30
1:30
1:30 6:00
20.01.19 Zápas: ŠK KDJS Sedlčany "B" - TJ Kavalier Sázava "A". x
x
x
3:00
x 3:00
25.01.19 38. lekce: Slabá poslední řada. 1:30
2:00
1:30
x
x 5:00
26.01.19 Turnaj: KP družstev mládeže 2. část Říčany. x
9:00
x
x
x 9:00
27.01.19 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - Jiskra Zruč n. S. "A". x
3:00
x
x
x 3:00
Leden 2019 12:30
34:30
3:00
20:30
20:30 91:00
I. pololetí celkem
134:00
211:00
53:30
109:00
102:00
609:30

 

Datum

Látka

Bernáth Jakub Matoušek Jiří

Mrázová Štěpánka Pešta Milan

Žoudlíková Veronika

Celkem

01.02.19 38. lekce: Slabá poslední řada. x
1:30
x
x
1:30 3:00
08.02.19 Řešení diagramů. 1:30
1:30
x
x
x 3:00
10.02.19 Zápas: TJ Sokol Neveklov "A" - TJ Kavalier Sázava "B". x
5:00
x
x
x 5:00
15.02.19 39. lekce: Předposlední řada. 1:30
1:30
x
x
1:30 4:30
22.02.19 39. lekce: Předposlední řada. 1:30
1:30
x
x
x 3:00
23.02.19 Turnaj: 7. kolo RŽL SE Týnec nad Sázavou. 8:30
8:30
x
8:30
x 25:30
24.02.19 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - Stříbrná Skalice "A". x
1:30
x
x
1:30 3:00
Únor 2019 13:00
21:00
0:00
8:30
4:30 47:00
01.03.19 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. 1:30
1:30
x
1:30
x 4:30
02.03.19 Turnaj: 8. kolo RŽL SE Velké Popovice. 8:00
8:00
x
8:00
x 24:00
08.03.19 Opakování: Látka z lekce č. 40. 1:30
1:30
x
x
x 3:00
15.03.19 Opakování: Látka z lekce č. 40. 1:30
1:30
x
1:30
1:30 6:00
17.03.19 Zápas: ŠK Pravonín "A" - TJ Kavalier Sázava "B". x
3:30
x
3:30
3:30 10:30
22.03.19 41. lekce: Zničení králova pěšcového krytu. 1:30
1:30
1:30
1:30
x 6:00
23.03.19 Turnaj: 9. kolo RŽL SE Sázava. 7:30
7:30
7:30
7:30
x 30:00
31.03.19 Zápas: TJ Kavalier Sázava "B" - ŠK Medvědi Zvole "B". x
2:00
x
x
x 2:00
Březen 2019 21:30
27:00
9:00
23:30
5:00 86:00
05.04.19 41. lekce: Zničení králova pěšcového krytu. 1:30
x
x
1:30
1:30 4:30
06.04.19 Turnaj: Přebor Prahy družstev mladších žáků. x
x
x
x
14:00 14:00
12.04.19 41. lekce: Zničení králova pěšcového krytu. x
2:00
x
x
1:30 3:30
20.04.19 Turnaj: 6. kolo RŽL SD Kolín. 8:30
8:30
x
x
8:30 25:30
26.04.19 42. lekce: Vlastnosti pěšců. Pěšci proti králi. 2:00
2:00
x
x
x 4:00
27.04.19 Turnaj: KP mládeže v rapidu Lysá nad Labem. x
11:30
x
11:30
x 23:00
Duben 2019 12:00
24:00
0:00
13:00
25:30 74:30
01.05.19 KP družstev mladších žáků Říčany. 10:00
10:00
x
x
x 20:00
03.05.19 Opakování: Látka z lekce č. 42. 2:00
2:00
x
1:30
x 5:30
10.05.19 Řešení diagramů. x
1:30
x
x
x 1:30
11.05.19 Turnaj: 7. kolo RŽL SD Český Brod. x
7:30
x
x
x 7:30
17.05.19 43. lekce: Putování králů v koncovce. 1:30
1:30
x
x
1:30 4:30
18.05.19 Turnaj: KP mužů v rapidu Říčany. x
12:30
x
x
x 12:30
24.05.19 43. lekce: Putování králů v koncovce. 1:30
x
x
2:00
x 3:30
Květen 2019 15:00
35:00
0:00
3:30
1:30 55:00
II. pololetí celkem
61:30
107:00
9:00
48:30
36:30
262:30
Celkem školní rok
195:30
318:00
62:30
157:30
138:30
874:00