3. kolo KP mládeže skupina SD

23.11.2013 22:13

Dne 23.11.2013 se v Milovicích konalo 3. kolo KP mládeže skupiny SD - Polabí. V této skupině startují naši členové z Uhlířských Janovic. V tomto turnaji hráli 2 členové našeho oddílu a 2 členové šachového kroužku Moniky Závůrkové.

V kategorii starších žáků startoval 21 žák. Z našeho oddílu mezi nimi byl Pavel Plechata, který ze 7 kol nabral 5 bodů a obsadil 3. místo a Jarmila Plechatová, která se 4,5 body obsadila 5. místo. Jarmila si tak pojistila 1. místo v celkovém hodnocení kategorie do 14 let.

Dále v této kategorii startoval člen šachového kroužku Kryštof Novák, který se 3 body obsadil 16. místo.

V kategorii mladších žáků startovaly 53 děti. Mezi nimi na 22. místě se ziskem 4 body skončil člen šachového kroužku Martin Klepal.