Základní informace
Družstvo Uhlířské Janovice "A" hraje v Regionální soutěži, skupina "C".
Soupiska družstva:
Č. |
Příjmení |
Jméno |
Rok narození |
Ev. č. FIDE |
ELO FIDE |
Ev. č. LOK |
ELO LOK |
VT |
Označení |
1 | Závůrková | Monika | 1975 | 344680 | 1860 | 4407 | 1869 | I.ž | Z, V, ZK |
2 | Závůrka | Vladimír | 1967 | 377678 | 1632 | 37155 | 1706 | II. | Z, V |
3 | Plechata | Pavel | 1997 | --- | --- | 39481 | 1495 | III. | Z |
4 | Houda | Stanislav | 1962 | --- | --- | 6267 | 1451 | III. | Z, K |
5 | Plechatová | Jarmila | 2001 | --- | --- | 39480 | 1238 | III. | Z |
6 | Laube | Miloslav | 1952 | --- | --- | 10693 | 1401 | III. | |
7 | Houda | Ondřej | 2000 | --- | --- | 39479 | 1081 | III. | |
8 | Klepal | Marek | 2004 | --- | --- | 42362 | 1082 | III. | |
9 | Trnka | Vlastimil | 2004 | --- | --- | 43468 | 1000 | --- | |
10 | Novák | Kryštof | 2002 | --- | --- | 45144 | 1000 | --- |
Kapitánem družstva je Stanislav Houda, zástupcem kapitána Monika Závůrková.
Seznam družstev ve skupině:
Los |
Družstvo |
1 | TJ Sokol Struhařov "B" |
2 | KŠ Říčany 1925 „G“ |
3 | TJ Kavalier Sázava „B“ |
4 | Sokol Postupice "A" |
5 | ŠK Pravonín „A“ |
6 | Stříbrná Skalice "B" |
7 | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou "A" |
8 | KŠ Říčany 1925 „H“ |
9 | Uhlířské Janovice "A" |
10 | ŠK KDJS Sedlčany "C" |
11 | TJ Spartak Vlašim "D" |
12 | TJ Jawa Brodce "C" |
Rozlosování:
11. kolo | 4.10.2015 | Uhlířské Janovice "A" | - | TJ Kavalier Sázava „B“ |
1. kolo | 18.10.2015 | Sokol Postupice „A“ | - | Uhlířské Janovice "A" |
2. kolo | 8.11.2015 | Uhlířské Janovice "A" | - | ŠK Pravonín „A“ |
3. kolo | 22.11.2015 | Stříbrná Skalice „B“ | - | Uhlířské Janovice "A" |
4. kolo | 6.12.2015 | Uhlířské Janovice "A" | - | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou „A“ |
5. kolo | 10.1.2016 | KŠ Říčany 1925 "H" | - | Uhlířské Janovice "A" |
6. kolo | 24.1.2016 | TJ Jawa Brodce „C“ | - | Uhlířské Janovice "A" |
7. kolo | 7.2.2016 | Uhlířské Janovice "A" | - | ŠK KDJS Sedlčany „C“ |
8. kolo | 21.2.2016 | TJ Spartak Vlašim „D“ | - | Uhlířské Janovice "A" |
9. kolo | 13.3.2016 | Uhlířské Janovice "A" | - | TJ Sokol Struhařov „B“ |
10. kolo | 3.4.2016 | KŠ Říčany 1925 "G" | - | Uhlířské Janovice "A" |