Kalendář akcí

4. kolo RŽL SD

28.01.2017 10:09
Dne 28.01.2017 se v Kouřimi hraje 4. kolo RŽL skupiny D. Propozice jsou zde

7. kolo RS "E"

29.01.2017 08:19
Dne 29.01.2017 se hraje zápas TJ Kavalier Sázava "B" - KŠ Říčany 1925 "I", místo: DDM Sázava, Školská 194, začátek v 09:00, rozhodčí J. Kotzot a zápas TJ Spartak Vlašim "D" - Uhlířské Janovice "A", místo: Sporthotel Vlašim, Sportovní 1570, začátek v 10:00, rozhodčí O. Vykouk (Nutné přezůvky!).

12. turnaj ŠŠ STAMAT

03.02.2017 13:20
Dne 03.02.2017 se v Benešově hraje 12. turnaj Šachové škly STAMAT. Propozice jsou zde

8. kolo RŽL SE

04.02.2017 20:35
Dne 04.02.2017 se v Kamenici hraje 8. kolo Regionální žákovské ligy 2016/17. Propozice jsou zde

7. kolo RP "D"

05.02.2017 10:23
Dne 05.02.2017 se hraje zápas ŠK Medvědi Zvole "A" - TJ Kavalier Sázava "A", místo: náves J. Štulíka 13, Zvole, začátek v 10:00, rozhodčí B. Chaloupka st.

8. kolo RS "E"

12.02.2017 08:23
Dne 12.02.2017 se hraje zápas TJ Kavalier Sázava "B" - Sokol Struhařov "B", místo: DDM Sázava, Školská 194, začátek v 09:00, rozhodčí J. Kotzot a zápas KŠ Říčany 1925 "I" - Uhlířské Janovice "A", místo: MěKS U Labutě, 17. listopadu 214, Říčany, začátek v 09:00, rozhodčí A. Čihák.

8. kolo RP "D"

19.02.2017 10:27
Dne 19.02.2017 se hraje zápas TJ Kavalier Sázava "A" - ŠK KDJS Sedlčany "B", místo: DDM Sázava, Školská 194, začátek v 09:00, rozhodčí M. Závůrková.

Turnaj rodinných dvojic

25.02.2017 23:22
Dne 25.02.2017 se v Pravoníně hraje 9. ročník rapidu pro rodinné dvojice. Propozice jsou zde

9. kolo RS "E"

26.02.2017 08:28
Dne 26.02.2017 se hraje zápas Jawa Brodce "C" - TJ Kavalier Sázava "B", místo: Dům pečovatelské služby, Okružní 520, Týnec nad Sázavou, začátek v 09:00, rozhodčí K. Jukl a zápas Uhlířské Janovice "A" - ŠK KDJS Sedlčany "C", místo: restaurace U Uhlíře, Jungmannova 138, Uhlířské Janovice, začátek v...

9. kolo RP "D"

05.03.2017 10:29
Dne 05.03.2017 se hraje zápas TJ Sokol Struhařov "A" - TJ Kavalier Sázava "A", místo: fotbalové kabiny, ul. U hřiště, Struhařov u Mnichovic, začátek v 10:00, rozhodčí R. Borůvka.
1 | 2 >>