1. kolo RŽL SE Sedlčany

04.10.2014 15:52

Dne 04.10.2014 začal v Sedlčanech 1. turnajem nový ročník Regionální žákovské ligy. Turnaj se hrál ve třech skupinách: A, B a C a startovali v něm i hráči z našeho oddílu, bohužel však všichni pouze ve skupině C. V této skupině bylo celkem 30 hráčů, kteří se utkali švýcarským systémem na 7 kol. První dvě kola se hrála tempem 2 x 20 minut na partii, ostatní tempem 2 x 25 minut na partii. Nejvíce bodů nabral Dominik Krykorka, a to 5,5, stejně jako ještě další 2 hráči. Na pomocné hodnocení ale obsadil 3. místo (ve své kategorii do 14 let je na průběžném 13. místě z 24). Jan Nedvěd nabral 3 body a obsadil 22. místo (v kategorii do 16 let je na průběžném 16. místě z 16). 26. místo obsadil se 2 body Daniel Ofner (v kategorii do 12 let je na průběžném 28. místě z 28). Stejný počet bodů uhrála i Anežka Havelková a skončila celkově na 28. místě (a 4. mezi děvčaty). V kategorii do 10 let je na průběžném 8. místě z 10 (a 3. místě ze 3 mezi děvčaty). V turnaji hrál i jeden člen šachového kroužku trenéra Brhlíka, kterým byl Adam Zachař. Uhrál 1 bod a obsadil 30. místo.

Ve Fotogalerii je pár fotek. Daleko víc jich je na našem Rajčeti.