2. kolo KP mládeže skupina SD

09.11.2013 15:24

Dne 09.11.2013 se v Poděbradech konalo 2. kolo Krajského přeboru mládeže skupiny SD - Polabí, kam spadají Uhlířské Janovice i s našimi členy, navštěvujícími místní školu. V turnaji hrálo 5 členů našeho oddílu a dále ještě 3 členové šachového kroužku Moniky Závůrkové.

V kategorii starších žáků se z našich členů nejlépe umístil Pavel Plechata, který ze 7 kol uhrál 5 bodů a obsadil mezi 40 účastníky 4. místo. Jen o bod méně nabrala Jarmila Plechatová, která se tak umístila celkově na 11. místě a na 1. místě mezi děvčaty. Dále v této kategorii hrál Cao Thuyen Pham, který získal 3,5 bodu a obsadil 21. místo. Z našeho oddílu startoval v této kategorii ještě Lukáš Roubíček, jenž se ziskem 1 bodu obsadil 39. místo.

V kategorii mladších žáků hrálo 57 dětí. Z našeho oddílu startoval Tomáš Roubíček, který uhrál 3 body a obsadil tímto výkonem 41. místo.

Členové šachového kroužku se umístili následovně: Kryštof Novák na 25. místě v kategorii starších žáků (3 body), Marek Klepal na 22. místě v kategorii mladších žáků (4 body) a Vlastimil Trnka na 37. místě v kategorii mladších žáků (3 body).