4. kolo RŽL Týnec nad Sázavou

23.11.2013 20:35

V sobotu 23.11.2013 se v Týnci nad Sázavou hrálo 4. kolo Regionální žákovské ligy 2013/14. Jak je obvyklé, žáci se střetli ve třech výkonnostních skupinách. Celkem v turnaji starovalo 106 hráčů, z toho 3 z našeho oddílu. Dále se jej zúčastnila také 1 členka šachového kroužku trenéra Brhlíka.

Všichni 4 žáci byli zařazeni do skupiny C, ve které startovali 44 hráči. Naši dosáhli následujícíh výsledků:

Vynikající 2. místo obsadil Dominik Krykorka, který ze 7 partií nabral 6 bodů. V průběžném pořadí po čtyřech turnajích se vyšplhal na celkově 19. místo v kategorii do 14 let. Jan Nedvěd uhrál 1,5 bodu a s tímto výsledkem obsadil 41. místo. Celkově se v kategorii do 16 let posunul na 15. pozici. Daniel Ofner, kterému se tentokrát příliš nedařilo, nabral 1 bod a obsadil 44. místo. Přesto si však celkově drží 28. místo v kategorii do 10 let.

Svého prvního turnaje se zúčastnila Barbora Přibylová z kroužku trenéra Brhlíka. Uhrála pěkného 1,5 bodu, kterýmžto výsledkem obsadila 42. místo a v celkovém hodnocení se zařadila na 50. místo v kategorii do 10 let.