Třídní kniha

07.09.2016 10:49
Datum Látka Bravenec Ari Havelková Anežka Celkem
16.09.16 34. lekce: Gambity. 1:30 x 1:30
23.09.16 34. lekce: Gambity. - Pokračování. 1:30 x 1:30
28.09.16 Turnaj: 2. kolo Regionální žákovské ligy Týnec nad Sázavou. 8:00 x 8:00
30.09.16 Individuální příprava zahájení. x 1:30 1:30
Září 2016 11:00 1:30 12:30
07.10.16 34. lekce: Gambity. - Dokončení. 1:00 1:00 2:00
14.10.16 35. lekce: Dvojí úder. 1:30 1:30 3:00
15.10.16 Turnaj: 3. kolo Regionální žákovské ligy Ondřejov. 8:00 8:00 16:00
21.10.16 Opakování: Látka z lekcí č. 34.-35. 1:30 1:30 3:00
30.10.16 Zápas RS "E" Uhlířské Janovice "A" - TJ Kavalier Sázava "B" x 5:00 5:00
Říjen 2016 12:00 17:00 29:00
04.11.6 36. lekce: Vazba. 1:30 1:30 3:00
05.11.16 Turnaj: 4. kolo Regionální žákovské ligy Vrané nad Vltavou. 9:00 9:00 18:00
12.11.16 Turnaj: 5. kolo Regionální žákovské ligy Pravonín. x 9:00 9:00
17.11.16 Turnaj: 6. kolo Regionální žákovské ligy Stříbrná Skalice. 8:30 8:30 17:00
25.11.16 Individuální příprava zahájení. 1:30 x 1:30
Listopad 2016 20:30 28:00 48:30
09.12.16 Řešení taktických obratů. 1:30 x 1:30
16.12.16 Řešení taktických obratů. 1:30 x 1:30
17.12.16 Turnaj: 7. kolo Regionální žákovské ligy Říčany. 8:30 x 8:30
23.12.16 Přednáška: Základní principy šachové hry v zahájení. 1:30 x 1:30
28.12.16 Turnaj: Rapid Jeskyňka Stříbrná Skalice. 7:00 x 7:00
29.12.16 Turnaj: Dětský vánoční rapid Pravonín. 7:00 7:00 14:00
Prosinec 2016 27:00 7:00 34:00
06.01.17 Řešení taktických obratů. 1:30 x 1:30
13.01.17 37. lekce: Obrana proti vazbě. 1:30 1:30 3:00
15.01.17 Zápas RS "E" Kostelec n. Č. l. "C" - TJ Kavalier Sázava "B". 2:00 x 2:00
20.01.17 Řešení taktických obratů. 1:30 x 1:30
27.01.17 38. lekce: Slabá poslední řada. 1:30 1:30 3:00
28.01.17 Turnaj: 4. kolo RŽL SD Kouřim. x 8:00 8:00
Leden 2017 8:00 11:00 19:00
I. pololetí celkem
78:30
64:30
143:00

 

Datum

Látka

Bravenec Ari

Havelková Anežka

Celkem

04.02.17 Turnaj: 8. kolo Regionální žákovské ligy Kamenice. x 8:00 8:00
17.02.17 Opakování: Látka z lekce č. 38. 1:30 1:30 3:00
24.02.17 Řešení taktických obratů. 1:30 x 1:30
25.02.17 Turnaj: Rapid rodinných dvojic Pravonín. 9:30 x 9:30
Únor 2017 12:30 9:30 22:00
03.03.17 39. lekce: Předposlední řada. 1:30 1:30 3:00
10.03.17 Opakování: Látka z lekce č. 39. 1:30 x 1:30
17.03.17 Opakování: Látka z lekce č. 39. 1:30 x 1:30
24.03.17 Opakování: Látka z lekce č. 39. x 1:30 1:30
25.03.17 Turnaj: 9. kolo Regionální žákovské ligy Sázava. x 7:00 7:00
Březen 2017 4:30 10:00 14:30
01.04.17 Turnaj: KP mládeže v rapidu Neratovice. 11:00 x 11:00
07.04.17 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. 1:30 x 1:30
21.04.17 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. 1:30 1:30 3:00
Duben 2017 14:00 1:30 15:30
05.05.17 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. 1:30 x 1:30
06.05.17 Turnaj: 7. kolo RŽL SD Český Brod. 9:00 x 9:00
12.05.17 40. lekce: Útok na pole f7 (f2) v zahájení. - Pokračování. 1:30 1:30 3:00
13.05.17 Turnaj: STAMAT Benešov. 8:00 x 8:00
19.05.17 Individuální příprava zahájení. x 1:30 1:30
26.05.17 Individuální příprava zahájení. x 1:30 1:30
Květen 2017 20:00 4:30 24:30
09.06.17 Individuální příprava zahájení. 1:30 x 1:30
23.06.17 Tréninkové partie. 1:30 1:30 3:00
24.06.17 Turnaj: KP mládeže Mladá Boleslav. x 14:30 14:30
25.06.17 Turnaj: KP mládeže Mladá Boleslav. x 11:00 11:00
30.06.17 Letní tréninkový turnaj. x 1:30 1:30
Červen 2017 3:00 28:30 31:30
II. pololetí celkem
54:00
54:00
108:00
Školní rok celkem
132:30
118:30
251:00