Uhlířské Janovice "A"

8. kolo: TJ Spartak Vlašim "C" - Uhlířské Janovice "A"

11.02.2018 18:55
TJ Spartak Vlašim "C" 5 : 0 Uhlířské Janovice "A" Pazdera Jaroslav 1913 1 : 0 Houda Stanislav 1466 Vykouk Ondřej 1682 1 : 0 Plechatová Jarmila 1359 Křížek Kryštof 1609 1 :...

7. kolo: Uhlířské Janovice "A" - TJ Kavalier Sázava "B"

28.01.2018 19:13
Uhlířské Janovice "A" 1 : 4 TJ Kavalier Sázava "B" Houda Stanislav 1466 0 : 1 Kotzot Jiří 1944 Plechatová Jarmila 1359 0 : 1 Zachař Petr 1000 Klepal Marek 1094 0 : 1 Matoušek...

6. kolo: ŠK Pravonín "A" - Uhlířské Janovice "A"

20.01.2018 11:13
ŠK Pravonín "A" 3,5 : 1,5 Uhlířské Janovice "A" Horák Vladimír 1942 0,5 : 0,5 Houda Stanislav 1466 Zeman Lukáš 1429 0 : 1 Plechatová Jarmila 1359 Jelínek František 1384 1 :...

5. kolo: Uhlířské Janovice "A" - KŠ Říčany 1925 "H"

17.12.2017 19:03
Uhlířské Janovice "A" 1,5 : 3,5 KŠ Říčany 1925 "H" Houda Stanislav 1466 0 : 1 Moravec Marek 1000 Plechatová Jarmila 1359 1 : 0 Štolc Jaroslav 1000 Novák Kryštof 1092 0,5 :...

4. kolo: Sokol Postupice "A" - Uhlířské Janovice "A"

03.12.2017 19:56
Sokol Postupice "A" 5 : 0 Uhlířské Janovice "A" Blažek Ladislav 1659 1 : 0 Houda Stanislav 1466 Sysel Jan 1639 1 : 0 Plechatová Jarmila 1359 Chomický Josef 1577 1 : 0 Novák...

3. kolo: Uhlířské Janovice "A" - TJ Sokol Struhařov "B"

20.11.2017 10:59
Uhlířské Janovice "A" 1,5 : 3,5 TJ Sokol Struhařov "B" Houda Stanislav 1466 0,5 : 0,5 Ježdík Karel 1468 Plechatová Jarmila 1359 0,5 : 0,5 Novotný Jiří 1310 Klepal Marek 1094 0 :...

2. kolo: Stříbrná Skalice "C" - Uhlířské Janovice "A"

05.11.2017 19:45
Stříbrná Skalice "C" 3,5 : 1,5 Uhlířské Janovice "A" Heger Jan 1514 0,5 : 0,5 Houda Stanislav 1466 Zlámaná Táňa 1395 1 : 0 Trnka Vlastimil 1073 Jirásek David 1073 0 : 1 Novák...

1. kolo: Stříbrná Skalice "B" - Uhlířské Janovice "A"

15.10.2017 19:45
Stříbrná Skalice "B" 3,5 : 1,5 Uhlířské Janovice "A" Pressler Robert 1301 0,5 : 0,5 Houda Stanislav 1466 Remeš Šimon 1568 1 : 0 Plechatová Jarmila 1359 Králová Josefína 1550 1 :...

Rozlosování

17.09.2017 18:37
Dne 18.09.2016 proběhla v Praze na Strahově losovací schůze, na které byla družstvům naší skupiny Regionální soutěže (E) přidělena následující startovní čísla: Los Družstvo 1 TJ Kavalier Sázava "B" 2 TJ Spartak Vlašim "C" 3 ŠK...